5:51 am - Salı Eylül 17, 2019

Birkenstock Terlikler Modelleri ve Üretimi Boston Eva Gizeh Arizona

Premium Malzemeler

Sadece en iyi malzemeler bizim için yeterince iyi. Bu malzemeler, ürünlerimizde kalite standartlarımızı karşılayana kadar kullanılmamaktadır. Bu, sadece ayaklarımız için mantar, lateks ve en iyi jüt gibi en kaliteli doğal malzemeleri kullandığımız anlamına gelir. Bu malzemeler, ayakkabılarımızın en üst düzeyde konfor için hafif ve esnek olmasını sağlar.

Bu kalite, derilerimizin seçiminde de görülebilir. Bu deriler, yüzeyde görülebilen tipik tahıl ve renklerle tanınabilir. Bu özellikleri saklamaya çalışmayız; daha ziyade doğal yüzeylerin bireysel karakterlerini koruyoruz. Derileri kaplamak yerine deriye derinlemesine boyadık ve nüfuz ediyoruz. Bu, nefes alabilirlik, uzun ömürlülük ve dayanıklılık gibi tüm değerli doğal özelliklerini korumasını sağlar.

Sürekli kullanımda, ince patina, kırışıklıklar ve kırışıklıklar gibi yüzeydeki değişiklikler görünür hale gelir. Ayrıca bir pull-up etkisi de var. Bu, derideki renk nüanslarının maruz kaldığı stres türüne bağlı olduğu anlamına gelir. Bu özellikler kalite hataları değildir, gerçek bir doğal ürünün bir işareti olup, her Birkenstock® ürününe eşsiz, doğal bir karakter verir.

 

Mükemmel kalite

Ürünlerimiz için bir tutkumuz var, onların mirasını takdir ediyor ve onların yararlarına olan gerçek bir inanç. İşimiz, kendimizi nasıl temsil ettiğimizin bir yansımasıdır – çevremizdeki dünyaya rahat, benzersiz, zamansız ve saygılı kaliteli ürünler.

Markanın kalitesini dikkate alan şirketin diğer olumlu yönleri de vardır. Sürekli gelişen teknoloji ve sofistike bir geri dönüşüm sistemi, gelecek nesiller için çevreyi korumak için aktif olarak birlikte çalışır. Birkenstock® çalışanlarının güçlü bağlılığı ve yüksek motivasyon düzeyi, dünya çapındaki müşterilerimizin memnuniyetine de katkıda bulunmaktadır.

Doğal Üst Malzemeler

Yumuşak deri

Çok ince bir tanecik var, bu yüzden yüzey pürüzsüz hissediyor. Deri dayanıklı ve temizlemesi kolaydır.

Kabartma deri

Pürüzsüz Deri ile aynıdır, ancak özel bir desen veya doku yüzeye bastırılmıştır.

Doğal Deri / Yağlı Deri

Mat yüzeyi korumak için çıkarılmayan görünür bir tane ve doğal olarak oluşan renk düzensizlikleri vardır.

Mumlu deri

Parlatılmış ve bir mumsu kaplamayla kaplanmış deri.

Metalik Deri

Metalik cilalı deri. Lütfen dikkat: Böcek kovucu ve oje çıkarıcı (aseton) gibi aşındırıcı sıvılarla lekelenmekten kaçının.

Rugan

Bu derisinin yüzeyi çok parlak bir şekilde bitmiştir. Temizlemek için nemlendirilmiş yumuşak bir bezle silin.

Nubuk deri

İnce bir şekerleme sağlayan derilerin doğal tahıllarını zımparalayarak yaratılmıştır.

Süet deri

Yumuşak, kalın, mat deri üretmek için ayrılan birinci sınıf sığır derisi ile üretilmiştir.

Yün keçe

Sıcak, nefes alabilen bir kumaş oluşturmak için% 100 doğal yün kullanılarak üretilmiştir.

mantar

Birkenstock, maksimum konfor için gereken ortopedik hatların ayaklarını sağlamak için birinci sınıf bir mantar kullanır. Mantar, doğal, hafif, esnek ve şok emici bir malzemedir. Cork, İspanya ve Portekiz’de yetişen mantar meşe ağaçlarının kabuğundan gelir. İşçiler ağaçlara zararsız bir süreçte mantarı elleriyle soymaktadır. Yedi yıllık yeni büyümeden sonra, her ağaç yeniden hasat için hazırdır. Birkenstock ayakkabılarında kullanılan mantar tamamen yenilenebilir.

Lateks

Doğal bir polimer. Ayak tabanına daha esneklik ve esneklik kazandırmak için lateks mantar ile karıştırılır.

Jüt

Ayak yatağının esnekliğini ve dayanıklılığını arttıran jüt bitkisinden elde edilen doğal, kalın bir lif.

Birkenstock Terlik Modellerine  www.medbox.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan TÜRKYE’NN iHRACATINDA ÖNE ÇIKAN SEKTÖRLERDE TEMEL PAZAR ÜLKELER, RAKPLER VE REKABET GÜCÜ başlıklı makalemizde ihracat, Türkiye ve Türkiye İhracat Ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Filed in: Ayakkabı

No comments yet.

Yorum Yazabilirsiniz

You must be logged in to post a comment.