5:48 am - Salı Eylül 17, 2019

Blu enerji içeceği

 

BLU ENERGY DRINK

BLU ABD tek ithalatçısı, distribütör ve BLU geliştirici ABD’de yılda $ 22.1BN dünyanın en büyük enerji içeceği pazarı olarak Uluslararası İçecek ve yıllık% 10,3 yükselen BLU ile ortaklığa girmiştir.

Bu ortaklık, heyecan verici ve dinamik bir tanesidir. BLU Uluslararası geçerli bir ortak olarak BLU ABD tanır ve biz BLU dünya çapında bir başarı yapmış, aynı kararlılık ve azim sahip olduğunu bilir İçecek; kendi iş cesaret ve başarı BLU ABD de biz ve kombine talip budur, bizim 2 şirketlerin dünyada bize 1. Enerji içeceği yapacak yenilik ve marka üstünlüğü için arzu olduğunu biliyorum! Bu aynı arzu ilk etapta BLU yarattı budur.

BLU Drink Hakkında

2007 yılında, BLU Uluslararası enerji içecekleri nesil yaratmak için yola içiniz.

Onlar gerçekten RedBull markalı tat, vızıltı, alkol mixability ve kesinlikle fiyat ile rekabet edebilecek bir içki oluşturmanız gerekir biliyordum! Araştırma ve geliştirme başladı ve bu soru tüketicilerin istendi: Eğer RedBull hakkında / sevmediğim neyi seviyorsunuz? Sever vardı: adını marka ve alkol mixability; ve hoşlanmadığı: kafein kazasında, çok gazlı, kötü tat bırakıyor, tahriş, mide, sinirlilik, aşırı fiyat ve kötü müşteri hizmetleri. Bu bilgi ve içecek uzmanlarından oluşan bir ekip ile, BLU İçecek doğdu! Kolay tüketim dinamiklerinin birlikte Markalı tat ve mixability, BLU bir anlık başarı yapılmadı! Sadece 3 yıl içinde BLU o tanıtıldı her bölgede önemli bir pazar payına ele almıştı.

Son 3 yılda, BLU uluslararası pazarda büyük başarı elde etti ve dünyada bir ilk enerji içeceği olarak kabul edilmektedir. Bu yaygın nedeni tat sonra kötü onun harika bir tadı ve yokluğu seçimi enerji içeceği olarak kabul edilir. Son 18 ay en başarılı olmuştur!

Bugün, BLU 6 kıtada 39 ülkeye ihraç edilmektedir.

BLU energy drinks

Blu enerji içeçek fiyatları

Blu Türkiye

Blu  enerji içeceği ihracatı

Bir önceki yazımız olan İthal uskumrunun Türkiye’deki sektörel gеlişimi başlıklı makalemizde 2015, Uskumru ve Uskumru fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Filed in: Enerji İçeceği

No comments yet.

Yorum Yazabilirsiniz

You must be logged in to post a comment.